امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18808
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۸
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، میثم السلمان مسؤول امور آزادی های دینی در دیده بان حقوق بشر بحرین اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، میثم السلمان مسؤول امور آزادی های دینی در دیده بان حقوق بشر بحرین اعلام کرد: افرادی ناشناس با حمله به مسجد میثم البحرانی در منطقه الماحوز در جنوب منامه به تخریب این مسجد 700 ساله پرداخته و لوازم آن را سرقت کردند.

جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین قبلا اعلام کرده بود که مساجد بسیاری از جمله مسجد هاشم التوبلانی با لوازم آن تخریب شده است و نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه در حمله به مساجد دست دارند و گاه خود نیروهای امنیتی به سوی مساجد تیراندازی می‌کنند.

این جمعیت افزود: تعرض به مساجد و دیگر مقدسات در بحرین سیاست برنامه ریزی شده رژیم حاکم است و افزایش موارد حمله به مساجد ادعای خودسرانه بودن حملات به این اماکن مقدس را رد می کند و نشان می‌دهد که برخی مسؤولان رژیم جنگ با مقدسات که احساسات میلیون ها مسلمان را جریحه دار می‌کند، آغاز کرده‌اند.

رژیم بحرین از آغاز انقلاب مردم در فوریه سال 2011 میلادی تاکنون تعدادی از مساجد را تخریب کرده و از بازسازی آن جلوگیری می‌کند.

این رژیم اخیرا در اقدامی دیگر به مردم اجازه نمی دهد که در کنار ویرانه های این مساجد نیز نماز به جای بگذارند و تلاش می‌کند تا مصادره زمین این مساجد، آنها را به مناطق دور افتاده و متروک منتقل کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها