امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18822
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 117
محسن اسدبیگی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

محسن اسدبیگی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دشمن در تیرماه 92 می‌خواست انتخابات را در وهله اول کم رونق نشان دهد که این نقشه عملی نشد، سران فتنه تا جایی که امکان داشت به دنبال کم‌رنگ کردن انتخابات بودند اما حضور مردم نشان داد که آنان پایگاه اجتماعی مردمی خاصی ندارند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان در انتخابات این دوره ریاست جمهوری کاندیدای خاصی را مطرح نکردند و زمانی که حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهور شد، آنان وی را مصادره به مطلوب کردند. مصادره شخصی که شعارش اعتدال است و عملکردش با اصلاحات بسیار فاصله دارد.

اسدبیگی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان خیلی زود رنگ عوض کردند، گفت: اصلاح‌طلبانی که از روحانی حمایت می‌کنند، همان تندروهایی هستند که در دولت اصلاحات حضور داشتند و تلاششان در حال حاضر برای بقا در قدرت است اما ما از موضع دولت فراجناحی رئیس دولت منتخب حمایت می‌کنیم و معتقدیم وی فقط وام‌دار انقلاب است.

وی با بیان اینکه تبیین شاخصه‌های اعتدال از نیازهای اصلی جامعه است، تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب باید اعتدال را برای جامعه تبیین کند،‌باید مشخص شود که اعتدال آیا در روش است یا در اهداف کلان و مشخص کند اعتدال در فضاهای مختلف چه معنی می‌دهد. به اعتقاد من اعتدال همان رفتار و گفتار امام علی (ع) خواهد بود و رئیس جمهور منتخب نیز باید معنای اعتدال را شفاف بیان کند.

محسن اسدبیگی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: رئیس جمهور منتخب به شعارهایی که دادند عمل کنند، چرا که مردم علاوه بر سوابق وی به شعارهای روحانی رای دادند. همچنین رئیس جمهور باید بداند مردم به شخص رئیس جمهور رای ندادند، در حقیقت مردم به رئیس جمهوری رای دادند که مشکلات کشور را حل کرده و کشور را به بهترین شکل اداره کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار