امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18824
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 113
حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به شعار ...

حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به شعار اعتدال که از سوی روحانی مطرح شده است،‌اظهار داشت: ما باید در همه کارها حد وسط را داشته و از افراط و تفریط بپرهیزیم و در امور فردی و اجتماعی عدالت را در نظر بگیریم.

اکرمی با بیان اینکه اعتدال در دولت نهم و دهم کمی بیرنگ شده بود، تصریح کرد: در این دوره بیش از 90 استاندار جابجا شدند که این امر مخالف ثبات در کشور است از این رو اعتدال در امور به معنای حد وسط بودن کارها، باید در نظر گرفته شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص مشی سیاسی حسن روحانی ادامه داد: روحانی 5 دوره نماینده مجلس شورای اسلامی بوده و ارتباط با اندیشه‌ها، افراد و مدیران مختلف باعث شده که وی بر اساس خط و جناحی خاص با افراد برخورد نکند و مشی فراجناحی داشته باشد.

وی درباره تمکین اصولگرایان به آرای مردم در انتخابات اخیر بر خلاف اصلاح‌طلبان تندرو که در سال 88 به نتیجه انتخابات تمکین نکردند، ‌تصریح کرد: باید در برابر قانون و مقام معظم رهبری تمکین داشت اما تمکین به قانون باید در تمام ابعاد آن صورت گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها