امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18828
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهربابک، گویا کسی آن گونه که شایسته است، گوشش بدهکار نیست، این بار حرمت امامزاده را گویا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهربابک، گویا کسی آن گونه که شایسته است، گوشش بدهکار نیست، این بار حرمت امامزاده را گویا متولی نگه نداشته و عمارت موسی‌خانی در شهربابک به عنوان یک خانه شکیل و زیبا دستخوش تغییراتی شده که سزاوار آن نبوده و از درون در حال تخریب است.

یکی از اقدام‌های ناصواب سنگ‌فرش این عمارت به جای آجر فرش بوده است که سبب شده نم ساختمان خارج نشود.

همچنین عدم قرار دادن سقف کاذب بر بالای آن برای حفاظت از باد و باران و خروج مسیر آب از آن و ساخت بی‌جهت کرنو در داخل آن و ... و اما اینک ایجاد سرویس بهداشتی در طبقه دوم یک ساختمان خشت و گلی و یک مکانی که به عنوان یک میراث فرهنگی در کشور معرفی شده است را چه کسی مجوز داده است.

ایجاد حمام در طبقه دوم ساختمان را کدام مهندسی نظارت می‌کند! از کدام دایره ساختمان از کدام شهرداری پروانه ساخت یا  اضافه بنا داشته‌اند، چه کسی در فرمانداری شهربابک اجازه داده است که در یک مکان تاریخی ساخت و ساز جدیدی بشود که ویرانگر است.

مگر خانه سازمانی نداشته‌اند که در اختیار مسئول دفتر نمایندگی میراث فرهنگی و خانواده‌اش بگذارند تا مجبور به استفاده از این مکان نشوند، چرا شورای شهر به این کار اعتراض نمی‌کند.

لوله آب و فاضلاب از کنار عمارت خود گویای همه چیز است و نیازی به گزارش بیش از این نیست که برخی معتقد هستند، برخی فعالیت‌های مشکوک و تخریب ساختمان به بهانه‌های واهی در عمارت و دیگر محوطه‌های تاریخی شهربابک در حال انجام است و کسی اعتراض نمی‌کند.

انتهای پیام/80023/س20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها