امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18832
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 92
حمیدرضا حاتمی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نسبت ...

حمیدرضا حاتمی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نسبت دادن رئیس جمهور منتخب به جریان اطلاح‌طلبی گفت: روحانی به هیچ‌وجه اصلاح‌طلب نیست و خود را یک اعتدال‌گرا معرفی کرده است و حتی کابینه خود برای دولت جدید را فراجناحی معرفی می‌کند.

وی افزود: نکته مهمی که باید به آن توجه شود، پیروزی گفتمان مقام معظم رهبری در انتخابات است که متاسفانه بعضی از افراد به دلیل غرق شدن در جریان‌های چپ‌ و راست از این مسئله غافل شده‌اند.

حاتمی در ادامه خاطرنشان کرد: شاخصه‌های اصلی هر حاکمیتی چهار رکن مشروعیت، مقبولیت، اقتدار و کارایی است که مجموعه همه این ارکان با مشارکت اجتماعی معنی پیدا می‌کند. مشارکت اجتماعی بهترین سرمایه اجتماعی است.
به گفته وی، مشارکت 2/72 درصدی مردم در انتخابات نشان می‌دهد که گفتمان رهبری به پیروزی عظیمی دست پیدا کرده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین‌(ع) با اشاره به جو‌سازی‌های به وجود آمده مبنی بر شکست اصول‌گرایی در انتخابات امسال، تصریح کرد: استفاده از این لفظ که جریان اصول‌گرایی شکست خورده است، اشتباه محض است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها