امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18846
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در اولین کارگروه تخصصی سند چشم­انداز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در اولین کارگروه تخصصی سند چشم­انداز نیروی دریایی که با حضور نخبگان این نیرو برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: آگاه­ترین و مسلط­ترین سامانه­ها برای مشخص کردن تغییرات در نیروهای مسلح، خود این نیروها هستند که تغییرات را در سطح جهان می­بینند.

وی در ادامه افزود: ما در نیروهای مسلح باید متناسب با تهدید، آموزش ببینیم، ساماندهی کنیم، رزمایش انجام دهیم و تجهیزات فراهم کنیم که در همین راستا تغییرات سایر کشورها را کاملاً رصد می­کنیم.

سیاری تغییرات در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را کاملاً مشهود خواند و گفت: نیرو­های مسلح ما به خاطر این­که خط، سر فصل­ها و جهت­گیری­های خود را از فرمانده معظم کل قوا می­گیرند و در خصوص ارتباط با همه مسائل، آگاه­تر و بهتر از معظم­له کسی نیست، بنابراین مسیر صحیح را طی می­کنند و به همین علت شاهد تغییرات مثبت و ارتقای سطوح نیروهای مسلح در تمامی جوانب هستیم.

وی خطاب به نخبگان نیروی دریایی تصریح کرد: امروز، در حال سپری کردن دورانی هستیم که بایستی سطح هوشیاری و توانمندی­های­مان را متناسب با تهدیدهای روز افزایش دهیم تا متناسب با سند چشم­انداز در سال 1404 به نقطه مطلوب رسیده و کشورمان در تمامی زمینه­ها حرف اول را بزند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص حماسه اقتصادی گفت: وظیفه همه است که به دولت کمک کنند و با صرفه­جویی و مد نظر قرار دادن شاخصه­های مهم نظیر تعمیر و نگهداری تجهیزات، اماکن، نیروی انسانی و استفاده بهینه از امکانات در این حماسه اقتصادی شرکت کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در نیروی دریایی با توجه به تغییر در حوزه مأموریت و راهبردی شدن آن، کاملاً در ریل چشم­انداز سال 1404 قرار گرفته­ایم و با قدرت به سمت اهدافمان پیش می­رویم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها