امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18856
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 100
احمد اصغری مهرآبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: از مجموع دو میلیون و 134 هزار واحد مسکن مهر ...

احمد اصغری مهرآبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: از مجموع دو میلیون و 134 هزار واحد مسکن مهر که در نقاط شهری ساخته می‌شود، یک میلیون و 200 هزار واحد سهم سازمان ملی زمین و مسکن در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت است که از این تعداد نیز ساخت بالغ بر 800 هزار واحد به اتمام رسیده است که حدود 700 هزار آن افتتاح شده یا در مرحله افتتاح قرار دارد.
وی در پاسخ به این سوال که افتتاح چه تعداد از واحدهای مسکونی به دولت یازدهم خواهد رسید گفت: ساخت حدود 300 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم به اتمام می‌رسد و طبق برنامه‌ریزی ما برای افتتاح این تعداد از واحدهای مسکونی تا اواخر سال‌جاری است.
وی با ارائه جزئیات ساخت و ساز مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت، ادامه  داد: به طور دقیق تاکنون 560 هزار واحد افتتاح شده و 140 هزار واحد نیز آماده افتتاح است، امیدوارم تا پایان دولت دهم فرصت بهره‌برداری از این تعداد مسکن مهر را داشته باشیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این پرسش که 400 هزار واحد بقیه در چه مرحله‌ای قرار دارند، گفت: 50 هزار واحد در مرحله نازک کاری قرار دارد و 350 هزار واحد دیگر در مرحله اسکلت یا سفت‌کاری هستند.
انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها