امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18871
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش فارس به نقل از پی سی مگ اگر چه در ظاهر به نظر می رسد این مساله شاید ارتباطی با فصل گرما و فراوانی میوه‌های تابستانی داشته باشدٰ اما در عمل ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی مگ اگر چه در ظاهر به نظر می رسد این مساله شاید ارتباطی با فصل گرما و فراوانی میوه‌های تابستانی داشته باشدٰ اما در عمل این وضع حاصل ارسال هزاران هرزنامه برای کاربران اینستگرام است.

با توجه به اینکه این برنامه تنها به اشتراک‌گذاری عکس را ممکن می کند ارسال هرزنامه از طریق آن نیز محدود به ارسال انواع عکس است. هنوز مشخص نشده که هکرها چگونه توانسته‌اند کنترل حساب های کاربران را به دست آورده و برای دوستان آنها کوهی از عکس‌های میوه‌های مختلف را ارسال کنند.

به همراه این عکس ها متنی نیز ارسال می شود که با کلیک کردن بر روی آن کاربران به سمت یک صفحه جعلی طراحی شده به سبک صفحات سایت بی بی سی هدایت می‌شوند که در آن برای نوعی قهوه تبلیغ شده است. در این تبلیغ ادعا شده که مصرف قهوه یاد شده باعث کاهش وزن می شود.

به نظر می رسد هرزنامه نویسان از راه این تبلیغات در حال کسب درآمد هستند. نکته مهم این است که با توجه به جدید بودن این نوع کلاهبرداری هنوز راه حلی برای آن پیدا نشده است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها