امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18873
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 155
به گزارش فارس به نقل از تک کرانچ این ابزار به کاربران ویندوز آزور امکان می‌دهد تا به طور خودکار و به شکلی کاملا پویا ظرفیت سرورهای ویندوز آزور خود را ...

به گزارش فارس به نقل از تک کرانچ این ابزار به کاربران ویندوز آزور امکان می‌دهد تا به طور خودکار و به شکلی کاملا پویا ظرفیت سرورهای ویندوز آزور خود را تعیین کنند تا بتوانند بر اساس نیازهایشان هر تعداد برنامه و نرم افزار را که مورد نیازشان است بر روی این سرورها نصب کنند.

کاربران همچنین می‌توانند حداکثر و حداقل تعداد سرورهایی را که در هر زمان برای اجرای برنامه‌ها مدنظر دارند مشخص نمایند. این قابلیت انعطاف پذیری محیط ویندوز آزور را به خصوص برای کاربران تجاری و حرفه‌ای افزایش می دهد.

برای راه اندازی این قابلیت کافی است کاربران به کنسول مدیریت ویندوز آزور مراجعه کرده و در بخش تنظیمات تعداد سرورهای مورد نظر خود را مشخص کنند. آنها همچنین می‌توانند مشخص کنند چه میزان از ظرفیت هر سی پی یو زیر بار اجرای برنامه‌ای خاص قرار بگیرد.

مهم ترین مزیت استفاده از چنین قابلیت هایی برای کاربران صرفه جویی در هزینه هاست. خدمات یاد شده فعلا در مرحله آزمایشی است و کاربران برای مدت محدودی می توانند از آن به رایگان استفاده کنند.
انتهای پیام/ آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار