امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18874
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 80
به گزارش فارس به نقل از نیوزٰ میزان فروش ناامیدکننده گوشی‌های بلاک بری ساخت این شرکت کانادایی نشان می‌دهد که روزهای خوش آن به پایان رسیده و کاربران ...

به گزارش فارس به نقل از نیوزٰ میزان فروش ناامیدکننده گوشی‌های بلاک بری ساخت این شرکت کانادایی نشان می‌دهد که روزهای خوش آن به پایان رسیده و کاربران دیگر به گوشی‌های پر از دکمه ساخت بلاک بری علاقه ندارند و بیشتر به گوشی های لمسی روی خوش نشان می‌دهند.

بر اساس آماری که توسط این شرکت منتشر شده بلاک بری در سه ماهه اول سال 2013 برابر با 84 میلیون دلار ضرر کرده و البته درآمد آن هم حدود 3.1 میلیارد دلار بوده که برای شرکتی همچون بلاک بری رقم قابل قبولی محسوب نمی‌شود. درآمد بلاک بری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش نشان می‌‌دهد.

تحلیل گران بازار سهام انتظار داشتند بلاک بری به ازای هر سهم خود 7 سنت سود کندٰ اما در عمل این شرکت به ازای هر سهم 13 درصد ضرر کرده است. بلاک بری که سه سالی است شرایط مناسبی ندارد امیدوار بود با عرضه پلاتفورم بلاک بری 10 اوضاع را به نفع خود تغییر دهدٰ اما کاربران این روزها به گوشی آیفون و سیستم عامل آندروید علاقه نشان می‌دهند.

بلاک بری در سه ماهه منتهی به اول ژوئن تنها توانسته 6.8 میلیون گوشی روانه بازار کند که البته در مقایسه با سه ماهه قبل از آن 13 درصد افزایش نشان می دهدٰ اما در مقایسه با 37.4 میلیون گوشی آیفون به فروش رفته از سوی اپل رقم قابل ذکری محسوب نمی شود.

با سقوط 28 درصدی ارزش سهام بلاک بری ارزش هر سهم این شرکت به 10.46 دلار کاهش یافته که نشان دهنده روزهایی دشوار برای این شرکت است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها