امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18883
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش فارس به نقل از وی تری، وی که در واکنش به افشای جاسوسی مستقیم دولت اوباما از عملکرد کاربران سایت های فیس بوک یاهو مایکروسافت و گوگل سخن می ...

به گزارش فارس به نقل از وی تری، وی که در واکنش به افشای جاسوسی مستقیم دولت اوباما از عملکرد کاربران سایت های فیس بوک یاهو مایکروسافت و گوگل سخن می گفت افزود: باید فرآیندهایی را به کار بگیریم تا از مردم انگلیس در برابر جاسوسی نهادهای نظارتی حفاظت کنیم و قوانین موجود در این زمینه کاملا بی‌خاصیت و ناکارآمد هستند.

وی که در جلسه مجلس عوام بریتانیا به منظور رسیدگی به این مساله شرکت کرده بود افزود حجم بالای اطلاعات جمع آوری شده از شهروندان انگلیسی در قالب برنامه جاسوسی پریسم نشان می دهد که انگلیس برای حفاظت از شهروندانش تا چه حد ضعیف عمل کرده است.

دیویس خواستار بازنگری در رویه های موجود و بازنویسی آنها نیز شد. او از اینکه رسیدگی به مسائلی از این دست تنها بعد از افشای ناخواسته آنها ممکن می‌شود نیز اظهار تاسف کرد. به گفته وی بررسی ها حاکیست که نهادهای اطلاعاتی انگلیس قصد داشته‌اند نتایج جاسوسی خود از شهروندان انگلیسی را در اختیار نهادهای آمریکایی قرار دهند و این مساله هم مایه تاسف است.

این نماینده مجلس این ادعا که اقدامات یاد شده باعث افزایش امنیت مردم می شود را رد کرد و جمع آوری کوهی از اطلاعات درهم ریخته را تنها اتلاف وقت دانست که به نتیجه‌ای منجر نمی‌شود.
انتهای پیام/ آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها