امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18884
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از ان یوروپٰ شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت در قاره سبز در بهترین حالت اینترنت را با سرعتی ارائه می‌دهند که حدود 30 درصد ...

به گزارش فارس به نقل از ان یوروپٰ شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت در قاره سبز در بهترین حالت اینترنت را با سرعتی ارائه می‌دهند که حدود 30 درصد کمتر از رقم وعده داده شده است.

کمیسیون اروپایی وابسته به اتحادیه اروپایی با انجام 75 میلیون تست بر روی تبادل دیتای صورت گرفته میان 10 هزار کاربر به این نتیجه رسیده که متوسط سرعت دانلود کاربران 19.74 مگابیت در ثانیه است. البته برخی کاربرانی که از فناوری کابلی استفاده می‌کردند از سرعت دانلود 41 مگابیت در ثانیه برخوردار بودند. در مقابل سرعت خطوط دی اس ال در این قاره در بهترین حالت 7.2 مگابیت در ثانیه بوده است.

در این میان کیفیت پایین سرویس‌های دی اس ال موجب ناراحتی شدهٰ زیرا  کیفیت این سرویس حدود 40 درصد پایین‌تر از میزان وعده داده شده بوده اما این رقم در مورد سرویس‌های کابلی بین 10 تا 15 درصد در نوسان بوده است.

همچنین سرعت آپلود اطلاعات هم حدود 6.2 مگابیت بر ثانیه بوده که 12 درصد بدتر از رقم وعده داده شده بوده است. در مورد خطوط فیبر نوری این سرعت به حداکثر 19.8 مگابیت در ثانیه می‌رسد.

با توجه به آمار موجود بسیار بعید است که کمیسیون اروپایی بتواند تا پایان امسال اینترنت 30 مگابیتی و تا پایان سال 2020 اینترنت 100 مگابیتی رارا به همه شهروندان اروپایی ارائه دهد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها