امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18891
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک هواپیمای قطری صبح امروز وارد فرودگاه قاهره شد تا اتباع قطری را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک هواپیمای قطری صبح امروز وارد فرودگاه قاهره شد تا اتباع قطری را از مصر خارج نماید.

از سوی دیگر نیروهای امنیت مصری با پشتیبانی خودروهای زرهی سبک در اطراف دفاتر هیئت‌های دیپلماتیک عربی و خارجی در قاهره مستقر شده‌اند.

فرودگاه قاهره از صبح امروز شاهد ازدحام جمعیت و پروازهای مکرر هواپیماهای کشوری برای انتقال صدها نفر از اتباع عربی و خارجی از جمله اعضای خانواده‌های پرسنل و دیپلمات‌های سفارت‌های خارجی و آمریکاست.

معترضان مصری از ساعات اولیه صبح امروز در میدان التحریر و مقابل کاخ الاتحادیه ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند تا تظاهرات گسترده علیه مرسی به منظور درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، برگزار نمایند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار