امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18894
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست»، معترضان ترکیه در میدان «تقسیم» استانبول در حین تظاهرات خود در حمایت از «عصیم ساری ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست»، معترضان ترکیه در میدان «تقسیم» استانبول در حین تظاهرات خود در حمایت از «عصیم ساری سلوک»، فعال ترک که به دست پلیس ترکیه در حین درگیری‌های پارک «گزی» کشته شد، شعارهای ضددولتی سردادند.
یک معترض پرچم ترکیه که تصویر «مصطفی کمال آتاتورک»، بنیانگذار ترکیه مدرن، بر روی آن قرار گرفته را تکان می‌دهد و این در حالی است که پلیس ترکیه معترضان میدان تقسیم را با پاشیدن آب متفرق می‌کند.
سایه معترضان ترکیه در حالی که در میدان تقسیم تجمع کرده‌اند بر روی زمین افتاده است.
یک معترض ضد دولتی از گاز اشک آور در «فورتالیزا» برزیل می‌گریزد. این منطقه محلی است که معترضان برزیلی در مقابل استادیوم مسابقه فوتبال بین اسپانیا و ایتالیا تظاهرات برپا کرده‌اند.
هزاران نفر از مردم «آویندا کونده بوآ ویستا» در مرکز «رسیف» برزیل تظاهرات برپا کرده‌اند و خواستار خدمات عمومی بهتر شده‌اند و از دولت می‌خواهند که در قبال هزینه‌های هنگفتی که برای تورنمنت فوتبال جام جهانی آتی صرف کرده، مسئول و پاسخگو باشد.
یکی از معترضان برزیلی در حین درگیری با پلیس در «فورتالیزا» یک تیروکمان به دست گرفته است.
مأموران پلیس برزیل در مقابل معترضانی که در خیابانی در «ریو دو ژانیرو» بر روی زمین افتاده‌اند گارد گرفته‌اند، اینجا محلی است که تظاهراتی در مقابل استادیوم «ماراکانا» مسابقه فوتبال مکزیک و ایتالیا برگزار شده است.
چند صد هزار نفر از مردم برزیل برای تظاهراتی در «ریو دو ژانیرو» تجمع کرده‌اند.
اتوبوسی در «پورتو الگری» برزیل با نقاشی‌ها و نوشته‌های معترضان از شکل واقعی درآمده است.
معترضان با پلیس درگیر شدند و در «بلو هوریزونته» برزیل در حین مسابقه فوتبال بین برزیل و اروگوئه آتش‌ به راه انداختند.
معترضان در «صوفیه» پایتخت بلغارستان، تجمع کردند و خواستار استعفای دولت جدید ائتلافی کشور خود شدند. این تظاهرات بعد از انتصاب یک فرد پرنفوذ برای اداره سرویس امنیت ملی، علیرغم آنکه هیچ گونه تجربه‌ای نداشت، برگزار شد.
تظاهرات هزاران نفری در خیابان‌های «صوفیه» و درخواست معترضان برای استعفای دولت.
یک زن باردار در حاشیه یک تظاهرات در یکی از خیابان‌های صوفیه نشسته است.
مردم بوسنی با لباس‌های محلی در مقابل ساختمان پارلمان در «سارایوو» تجمع کردند و به یک لایحه که منجر می‌شود نوزادان این کشور بدون شماره شناسنامه باشند، اعتراض می‌کنند.
کودکان در کالسکه به همراه مادرانشان به تظاهرات سارایوو آورده شده‌اند.انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها