امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18897
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسماعیل رضوان» ضمن اشاره به اینکه شهر قدس و مسجد مبارک الاقصی در شرایط کنونی با خطراتی واقعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسماعیل رضوان» ضمن اشاره به اینکه شهر قدس و مسجد مبارک الاقصی در شرایط کنونی با خطراتی واقعی رو به رو هستند، بر ضرورت تحرک فوری و سازنده تمامی طرف‌ها برای توقف طرح‌ها و سیاست‌های جنایتکارانه دشمن صهیونیستی در این شهر مقدس تاکید کرد.

رضوان در جریان دیدار با «احمد داود اغلو» وزیر امور خارجه ترکیه بر عمق روابط و مناسبات ترکیه و فلسطین از زمان های دور تاکید و عنوان کرد که این روابط در هیچ شرایطی مخدوش نمی شود.

وی ضمن تمجید از مواضع ثابت و همیشگی ترکیه در حمایت از ملت و مساله عادلانه فلسطین، سلام و دروهای «اسماعیل هنیه» نخست وزیر دولت مردمی فلسطین و دولت و ملت فلسطین را به دولت و ملت ترکیه و در راس آن ها رجب طیب اردوغان، نخست وزیر این کشور ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وزیر اوقاف دولت فلسطین در ادامه به تشریح رنج و محنت های اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی پرداخت و از کشورهای اسلامی و عربی به طور عام و ترکیه به طور خاص دعوت کرد مساله عادلانه آن ها را در محافل بین المللی مطرح کرده و دشمن صهیونیستی را به منظور آزادی فوری آن ها تحت فشار قرار دهند.

رضوان خاطر نشان کرد که ملت فلسطین در نتیجه حصار جائرانه دشمن صهیونیستی و جنایت های آن از مشکلاتی همچون عدم واردات کالاهای اساسی، دارو، سوخت و قطع مداوم جریان برق رنج می برند.

وی همچنین خواستار تحرک فوری به منظور توقف جنایت های ضد بشری دشمن صهیونیستی علیه ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها