امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1890
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 238
به گزارش فارس به نقل از گیگاوم ،شرکت Kinsa که دفتر مرکزی آن در نیویورک آمریکا واقع شده است در کنفرانس  Demo Mobile and TEDMED دماسنج دیجیتالی ساده‌ای ...

به گزارش فارس به نقل از گیگاوم ،شرکت Kinsa که دفتر مرکزی آن در نیویورک آمریکا واقع شده است در کنفرانس  Demo Mobile and TEDMED دماسنج دیجیتالی ساده‌ای ارایه کرده است که می‌تواند به عنوان یک دستیار پزشک در اختیار کاربران قرار گیرد.
بنابراین گزارش، شرکت Kinsa با همکاری مرکز سرمایه‌گذاری Edo Segal و دیگران دماسنجی را مخصوص گوشی‌های هوشمند تولید کرده است که از طریق جک استاندارد مخصوص هدفون، به گوشی متصل می‌شود.
با توجه به نحوه اتصال این محصول، این دماسنج دیجیتالی باتری، پردازنده یا نمایشگر ندارد و به همین خاطر از تمام مدل‌های مشابه کوچک‌تر و سبک‌تر است.
کاربران پس از بارگذاری ابزار ویژه Kinsa روی گوشی هوشمند خود، می‌توانند دما را روی نمایشگر گوشی ببینند. این ابزار به کمک دماسنج ویژه خود قادر به شناسایی نشانه‌های برخی بیماری‌ها است که اطلاعات دریافتی از این طریق می‌توانند با پزشک مربوطه، خانواده یا گروه‌های ویژه افراد به اشتراک گذاشته شود.
شرکت Kinsa امیدوار است که در آینده این دماسنج بتواند برای افراد، پزشکان، کارشناسان مراکز بهداشتی و شرکت‌های فعال در حوزه سلامت اطلاعات دقیق‌تری تولید کند و به آن‌ها اعلام نماید که کجا و چه بیماری‌هایی گسترش یافته‌اند.
این ابزار همچنین به شرکت‌های دارویی کمک خواهد کرد تا دریابند که محصولات آن‌ها در چه مناطقی و چه زمان‌هایی مشتریان بیشتری دارند.
انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار