امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18908
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، حدود 35 خودروی امنیت مرکزی، 6 نفربر زرهی و 4 خودروی اطفاء حریق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، حدود 35 خودروی امنیت مرکزی، 6 نفربر زرهی و 4 خودروی اطفاء حریق در مقابل وزارت کشور و مجالس الشعب و شورا و هیئت وزیران مستقر شدند.

همچنین چندین خودروی نظامی نیز وارد محوطه مجلس الشعب و مجلس شورا شده‌اند.

نیروهای امنیتی با قرار دادن موانع آهنی و سیم خاردار در اطراف خیابان‌های منتهی به تاسیسات حیاتی، این خیابان‌ها را مسدود کرده‌اند تا از وقوع هر گونه حادثه‌ای که احتمال آسیب‌رسانی به تاسیسات حیاتی وجود دارد، ممانعت کنند.

معترضان مصری از ساعات اولیه صبح امروز در میدان التحریر و مقابل کاخ الاتحادیه ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند تا تظاهرات گسترده علیه مرسی به منظور درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، برگزار نمایند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها