امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18915
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین گزارش داد که تظاهرات مخالفان مرسی در مقابل مسجد القائد ابراهیم در اسکندریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین گزارش داد که تظاهرات مخالفان مرسی در مقابل مسجد القائد ابراهیم در اسکندریه دومین شهر بزرگ مصر آغاز شده و تظاهرات‌کنندگان شعارهایی در مخالفت با دولت و درخواست براندازی نظام سر می‌دهند.

بر اساس این گزارش همچنین هفت مسیر تظاهرات در شهر اسماعیلیه به منظور درخواست برکناری مرسی و براندازی نظام حاکم آغاز شده است.

از سوی دیگر نیروهای مصری برای حمایت از تاسیسات عمومی و گردشگری و بنادر در ساحل دریای سرخ به حال آماده‌باش درآمده‌اند.

بر پایه این گزارش همچنین آتش‌سوزی در جایگاه سوخت در سوهاج رخ داده است.

همچنین نیروهای هوایی مصر به منظور کنترل اوضاع و پرواز بالگردها بر فراز مصر آماده شده‌اند.

معترضان مصری از ساعات اولیه صبح امروز در میدان التحریر و مقابل کاخ الاتحادیه ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند تا تظاهرات گسترده علیه مرسی به منظور درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، برگزار نمایند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها