امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18919
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، تظاهرات‌کنندگان در مقابل کاخ الاتحادیه شعارهایی علیه مرسی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، تظاهرات‌کنندگان در مقابل کاخ الاتحادیه شعارهایی علیه مرسی و اخوان‌المسلمین سر می‌دهند و تعدادی از معترضان نیز از یکی از دروازه‌های کاخ الاتحادیه بالا رفته و سعی دارند وارد کاخ شوند.

تظاهرات‌کنندگان در المنوفیه نیز ساختمان‌های رسمی و شورای شهر را مسدود کرده‌اند.

از سوی دیگر انفجاری در داخل یک آپارتمان در منطقه البساتین رخ داد که نشان می‌داد مقادیر زیادی اسلحه و مهمات در آن قرار داده شده است.

همچنین 17 نفر که سلاح‌ گرم با خود حمل می‌‌کردند در اسکندریه بازداشت شدند.

معترضان مصری از ساعات اولیه صبح امروز در میدان التحریر و مقابل کاخ الاتحادیه ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند تا تظاهرات گسترده علیه مرسی به منظور درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، برگزار نمایند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار