امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18970
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب 21 خردادماه طی یک فقره زورگیری در بلوار دریا - پارک دلاوران، جوان 23 ساله ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب 21 خردادماه طی یک فقره زورگیری در بلوار دریا - پارک دلاوران، جوان 23 ساله بسیجی که برای کمک به دو نوجوان وارد ماجرا شده بود توسط چند نفر از اراذل و اوباش مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

فرد حادثه دیده به نام سعید-ز درخصوص وقوع حادثه به خبرنگار حوادث فارس گفت: شب ولادت امام حسین(ع) بود که بعد از هیئت به قصد رفتن به خانه با خودرو در بلوار دریا در حال حرکت بودم که در حاشیه پارک دلاوران متوجه شدم چند نفر درحال زور‌گیری و آزار و اذیت دو نفر از نوجوانان هیئت ما هستند.
وی در ادامه گفت: برای پیگیری و کمک از ماشین پیاده شده به جلو رفته که وقتی آن‌ افراد متوجه شدند من بسیجی هستم با من درگیر شدند و با صدا کردن چند نفر دیگر از داخل پارک آن‌ها هم با سلاح سرد به من حمله‌ور شدند و ضربات زیادی به ناحیه کمر، سر و دست من با سلاح‌های همچون قمه، ساطور و چاقو زدند.

این افراد نزدیک به 10 نفر بودند و تعدادی از آنها که قمه در دست داشتند در حالت مستی بودند؛ من بر اثر شدت ضربات به زمین افتادم و می‌شنیدم که آنها می‌گفتند در حال مرگ است، در همین حال به خودرویی که برای کمک به من توقف کرده بود حمله کردند و با تهدید سلاح‌سرد آن فرد را از آن منطقه دور کردند.
وی در ادامه اظهارات خود گفت: به سختی از جای خود بلند شده و به سمت هیئت حرکت کردم و وقتی دوباره خواستند به من حمله‌ور شوند آن دو نوجوان که برای آوردن کمک رفته بودند به همراه بچه‌های هیئت رسیدند و اراذل و اوباش با دیدن آن‌ها متواری شدند

وی در خصوص مصدومیت خود گفت: بچه‌های بسیج من را به بیمارستان بهمن در فاز یک شهرک غرب رساندند، 6 ضربه چاقو به کمرم و چندین ضربه به سر و دست من وارد شده است و دو ضربه از این ضربات یکی به کنار نخاع و دیگری از زیر قلبم رد شده است.

سعید در ادامه گفت: دو نفر از ضاربین اصلی به نام‌های (عرشیا.ر) و (پوریا.ت) توسط عوامل پایگاه شهید فخار مقدم حوزه 107 بیت‌المقدس شناسایی و با همکاری مأمورین کلانتری 134 شهرک ‌قدس دستگیر شده‌اند و روز گذشته به دادسرای سعادت‌آباد شعبه 11 آورده شدند که متأسفانه سریعاً با گذاشتن وثیقه 15 میلیون تومانی آزاد شدند.

اشخاصی هم از طرف این اراذل و اوباش با مراجعه به پایگاه و محل سکونتم اعلام می‌کنند در صورت عدم رضایت آزارم خواهند داد.

وی از مسئولین خواست با این افراد که به صورت آزادانه در زمینه حمل سلاح سرد و آزار و اذیت مردم اقدام می‌کنند توجه بیشتری داشته باشند تا این افراد نتوانند دوباره به تهدید و اعمال مجرمانه خود بپردازند.انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها