امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18978
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «السومریة نیوز»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر، در واکنش به اظهارات «جرج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «السومریة نیوز»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر، در واکنش به اظهارات «جرج کیسی» فرمانده اسبق نیروهای آمریکایی در عراق علیه ایران اظهار داشت: آمریکا ایران را به مثابه یک چوب‌لباسی برای خود در نظر می‌گیرد و تمام اقدامات شرم‌آور خود را به این چوب لباسی آویزان می‌کند.

کیسی مدعی شده بود که ایران در پشت پرده انفجارهای حرمین عسکریین (ع) در سال 2006 بوده است.

رهبر جریان صدر تاکید کرد که این ادعا بیانگر ناکامی آمریکا در اداره کشور عراق در طول اشغال این کشور است.

وی در پاسخ به سوال یکی از طرفدارانش درباره اتهام‌زنی کیسی به ایران با فاسق خواندن وی گفت: من دلیلی برای این اقدام آمریکا نمی‌بینم که اقدامات شرم آور خود را به میخ ایران آویزان می‌کند.

رهبر جریان صدر افزود: اظهارات کیسی، صرفا بیانگر ناکامی آمریکا در اداره عراق طی دوران اشغال این کشور است.

وی همچنین ابراز شگفتی کرد که چگونه ایران توانسته حرمین عسکریین را در سایه ادعای آمریکا مبنی بر حمایتش از عراق منفجر کند؟

مقتدا صدر خواستار لعنت فرستادن علیه آمریکایی‌ها در نمازها و خروج آنها از عراق به طور کامل شد و گفت که ما می‌خواهیم با تمام همسایگانمان در صلح و سلامت زندگی کنیم.

خطبای نماز جمعه گذشته در تکریت و سامرا خواستار بین‌المللی کردن مسئله انفجار حرمین عسکریین در سال 2006 و محاکمه تمام عاملان آن شده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها