امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18982
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود رنجبریان  با بیان این مطلب اظهار کرد: توسعه سیستم های هوشمند مدیریت ترافیک، پس از توسعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود رنجبریان  با بیان این مطلب اظهار کرد: توسعه سیستم های هوشمند مدیریت ترافیک، پس از توسعه حمل و نقل عمومی جزء اولویت های اصلی حوزه حمل و نقل در سال جاری است و سهم قابل توجهی از بودجه این بخش را به خود اختصاص داده است.
وی تصریح کرد: در مجموع 83 میلیارد تومان بودجه برای هوشمند سازی مدیریت ترافیک در سال جاری در نظر گرفته شده است که در بخش های مختلف این بودجه به کارگیری خواهد شد.
رنجبریان ادامه داد: توسعه سیستم های نظارت تصویری، توسعه سیستم ثبت تخلفات عبور از چراغ قرمز، توسعه دوربین های ثبت تخلفات سرعت و توسعه شبکه فیبر نوری از مهمترین اقداماتی است که در راستای توسعه سیستم های هوشمند مدیریت ترافیک در سال جاری در دستور کار قرار گرفته اند.
مدیر کل توسعه و برنامه ریزی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه تجهیز خروجی های محدوده طرح ترافیک به دوربین های ثبت تخلفات، توسعه سیستم بلیت الکترونیک و... از دیگر اقداماتی است که در راستای توسعه هوشمند سازی در دست اجرا قرار دارد گفت: مدیریت شهری به وسعت و با جمعیت تهران، بدون به کارگیری سیستم های هوشمند امکان پذیر نیست و از این رو مدیریت شهری طی سال های گذشته توسعه سیستم های هوشمند مدیریت ترافیک را جز اصلی ترین اقدامات خود قرار داده و خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار