امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18990
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ زارع پور رئیس پلیس فتا یزد اعلام کرد : پیرو شکایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ زارع پور رئیس پلیس فتا یزد اعلام کرد : پیرو شکایت دختری جوان مبنی بر هتک حرمت اینترنتی وی در فضای مجازی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ زارع پور در تشریح این خبر گفت: بنابر اظهارات شاکی و بررسی های انجام شده مشخص شد فردی عکس‌های خصوصی وی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و با ارسال ایمیل‌هایی توهین آمیز برای شاکی و دوستانش موجب هتک حرمت وی شده است.

رئیس پلیس فتا یزد افزود: پس از بررسی های فنی و تخصصی متهم که از همکلاسی‌های شاکی بود شناسایی و دستگیر شد، متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود اقرار و انگیزه خود را انتقام گیری به علت بی توجهی شاکی به تقاضای دوستی با وی عنوان کرد.

این مقام انتظامی به جوانان توصیه کرد اطلاعات و عکس‌های خصوصی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار نداده، همچنین از پاسخگویی به ایمیل‌های ناشناس و برقراری دوستی و ارتباط در فضای مجازی با افرادی که هویت واقعی آنها مشخص نمی باشد خودداری کنید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها