امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18995
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید با اشاره به طرح ساماندهی بازار تهران به عنوان یکی از طرح‌های موضعی، اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید با اشاره به طرح ساماندهی بازار تهران به عنوان یکی از طرح‌های موضعی، اظهار کرد: ساماندهی محور بازار تهران به عنوان یکی از بافت‌های قدیمی و مهم تهران در طرح تفصیلی تهران پیش بینی شده و مورد تاکید قرار گرفته است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران افزود: بازار تهران از جمله محورهای با اهمیت شهر در طرح تفصیلی تهران است که به همین دلیل تمهیدات خاصی برای آن پیش بینی شده است.

جاوید با اشاره به اقدامات انجام شده در این زمینه تصریح کرد: ضوابط ساخت و ساز در بازار تهران نیاز به هماهنگی با سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری دارد و از این رو این ضوابط پس از تهیه توسط شهرداری منطقه 12 به سازمان میراث فرهنگی منتقل شده است.

وی افزود: هم‌اکنون پیگیری های لازم در کمیته فنی سازمان میراث فرهنگی در حال انجام است تا پس از تصویب زمینه اجرای آن فراهم شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به شاخص‌های طرح ساماندهی بازار تهران، خاطرنشان کرد: دراین طرح ضوابط ساخت و ساز در بازار و محدوده اطراف آن اشاره شده است و چگونگی توده گذاری احداث بنا و حداکثر ارتفاع ساختمان‌ها و نوع کاربری‌های مجاز آن می‌پردازد.

جاوید در ادامه با اشاره به طرح ساماندهی بازار تهران به عنوان یکی دیگر از طرح‌های موضعی نیز گفت: این طرح نیز آماده و نهایی شده است و در زمان مقرر اجرایی خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها