امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19024
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 89
حسین معتمدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص عملکرد وزارت ورزش و جوانان، گفت: از روزی که وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است ما به اندازه ...

حسین معتمدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص عملکرد وزارت ورزش و جوانان، گفت: از روزی که وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است ما به اندازه کافی به وظایف خود عمل کردیم و آن مواردی که طبق قانون به عهده ما گذاشته شده بود و اهم موضوع هم مربوط به تحقق ماده 41 قانون اساسی برنامه پنجم توسعه بود تقریبا تمام آن‌ها را عملیاتی کردیم و اقدامات لازم را انجام دادیم.

وی ادامه داد: در حوزه جوانان کارهای زیادی انجام شد از جمله آن‌ها فعال سازی ستاد ملی امور جوانان، فعال سازی ستادهای استانی و فعال سازی ستادهای
شهرستانی است.
مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت جوانان در مورد دلیل اینکه پورتال‌های استانی در حوزه جوانان فعالیت خوبی را ارائه نداده‌اند، گفت: زمانیکه وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد با توجه به اینکه موضوع ورزش یک موضوع حاشیه پردازی بوده است و معمولا یک موضوع همیشگی است استان‌ها هم با همین فرهنگ استان‌ها را اداره می‌کردند تا حوزه جوانان در استان‌ها به خوبی نهادینه شود و جایگاه واقعی خود را پیدا کند مسلما مقداری زمان می‌برد.

معتمد نیا ادامه داد: سال 90 که آغاز کار وزارتخانه بود، آئین نامه ماده 41 دیر ابلاغ شد و مسلم است که بودجه‌ای وجود نداشته است و امسال بودجه به دستگاه‌ها داده شد و از طرفی اجرای ماده 41  به شفاف سازی امور دستگاه‌ها نیاز داشت که این موضوع هنوز در حد لایحه است و مصوبه مجلس را نگرفته است تا ابلاغ شود و حساسیت دستگاه‌ها بالا رود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین شاخص‌های ساماندهی امور جوانان هنوز ابلاغ نشده است تا دستگاه‌ها به وظایف و تکالیف خود آشنا شوند و ما بتوانیم از وزارتخانه آن‌ها را مورد پایش قرار دهیم.

وی ادامه داد: نظارت بر عملکرد ستادها است تا حدودی کار خود را پیش برده‌ایم، کمیته‌های تخصصی فعالیت خود را دوباره آغاز کردند و رهاوردهای خوبی را داشتیم و امیدواریم در دولت آینده نیز بهتر از سال گذشته عمل کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها