امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19033
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه القدس‌العربی در گزارشی از نشست شورای همکاری خلیج فارس تاکید کرده که وزرای خارجه 6 عضو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه القدس‌العربی در گزارشی از نشست شورای همکاری خلیج فارس تاکید کرده که وزرای خارجه 6 عضو این شورا در نشست منامه به بررسی دو موضوع طولانی شدن بحران سوریه درپی مقاومت نظام حاکم این کشور در مقابل فشارهای خارجی و ورود حزب‌الله لبنان به درگیری‌های القصیر را مورد بررسی قرار می‌دهند.

القدس‌العربی با اشاره به اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به حمایت مالی و نظامی گسترده‌ای از مخالفان دولت سوریه کرده‌اند، می‌افزاید: طولانی شدن بحران سوریه آنها را نگران کرده است.

این روزنامه فرامنطقه‌ای تاکید می‌کند که پیروزی‌های حزب‌الله لبنان در سوریه در کنار ارتش این کشور باعث شده تا کشورهای حاشیه خلیج فارس با نگرانی تمام به افزایش قدرت محور ایران در منطقه بنگرند.

همزمان با این، جنگ لفظی بین عربستان و روسیه نیز از محورهای نشست منامه است و القدس العربی تصریح می‌کند که کشورهای حاشیه خلیج فارس به واسطه حمایت از مخالفان سوری در باتلاقی خطرناک گیر افتاده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها