امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19039
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا جوانمرد، سرکلانتر دوم پایتخت ضمن اشاره به دستگیری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا جوانمرد، سرکلانتر دوم پایتخت ضمن اشاره به دستگیری یک سارق مغازه در محدوده اشرفی اصفهانی، گفت: با شکایت یکی از کسبه محل مذکور در خصوص وقوع سرقت از مغازه‌اش تیم‌های عملیاتی کلانتری 101 برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این سرقت کار یکی از کسانی است که با کلید وارد مغازه شده و طبیعتاً باید با مالک مغازه آشنا باشد یا به طریقی کلیدهای فروشگاه را به دست آورده باشد.

سرهنگ جوانمرد در ادامه گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که پیش از این فردی به عنوان شاگرد در این فروشگاه مشغول به کار بوده که پس از اختلاف به مالک فروشگاه از آنجا اخراج شده است که این احتمال سرقت از سوی وی را بیشتر کرده و تحقیقات پیرامون این فرد آغاز شد.

سرکلانتر دوم همچنین گفت: با به دست آمدن مشخصات و محل زندگی این فرد مأموران به محل زندگی این فرد اعزام و برای بازجویی این فرد را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند.

وی افزود: متهم در کلانتری بیان داشت که صاحب کارش به خاطر یک خطای کوچک وی را از کار اخراج کرده و او نیز پس از بیکاری نقشه سرقت و انتقام از صاحب کارش را کشیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها