امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19045
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تهیه‌کنندگان این مجموعه فیلم در کمپانی فوکس قرن بیستم در حالی صحبت از عدم بازگشت اسمیت به قسمت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تهیه‌کنندگان این مجموعه فیلم در کمپانی فوکس قرن بیستم در حالی صحبت از عدم بازگشت اسمیت به قسمت دوم آن می‌کنند، که تابستان سال 2015 به عنوان زمان نمایش عمومی آن تعیین شده است.

هفته قبل مسئولان این کمپانی به صورت رسمی گفتند پیش تولید قسمت دوم با نام «روز استقلال برای همیشه- بخش اول» آغاز شده است.

هم زمان با اعلام خبر تولید فیلم، اعلام شد بازیگران اصلی قسمت اول آن دوباره در قسمت دوم در نقش‌های قبلی خود بازی خواهند کرد.

همچنین گفته شد ویل اسمیت برای بازی در قسمت دوم درخواست دستمزد بالایی کرده، ولی این درخواست با موافقت مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم روبرو نشده است.

حالا رولند آمریخ کارگردان این مجموعه فیلم در یک مصاحبه تازه رسما گفته که ویل اسمیت در قسمت دوم فیلم او حضور نخواهد داشت.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب وی در این مصاحبه گفته است:« مطمئن باشید که ویل اسمیت به این فیلم برنخواهد گشت. علتش هم این است که او بازیگر گران قیمتی است و دستمزد بسیار بالایی برای بازی و حضور در قسمت دوم « روز استقلال» طلب کرده است.»

اهل فن می‌گویند بعید می‌دانند ویل اسمیت حاضر به کاهش رقم دستمزد خویش شود و این درحالی است که فیلم جدید وی «پس از زمین در جدول گیشه نمایش سینماها شکست تجاری خورد.

شنیده می‌شود او سال قبل برای بازی در قسمت دوم و سوم فیلم، درخواست یک دستمزد 50 میلیون دلاری کرده بود. در همان زمان بسیاری از تحلیل‌گران اقتصادی سینما گفتند تهیه‌کنندگان «روز استقلال» چنین دستمزدی به وی نخواهند داد و حضور او در قسمت‌های تازه این اکشن علمی تخیلی منتفی خواهد بود.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری قسمت دوم فیلم تعیین نشده است.اطلاعی هم از قصه قسمت تازه فیلم در دست نیست.در قسمت اول فیلم، ویل اسمیت در نقش یک خلبان نیروی هوایی بازی کرد که به مقابله با تهدیدات سفینه فضایی مهاجم (که قصد نابودی کره زمین را دارد) برمی خیزد.

گفته می‌شود دو قسمت دوم و سوم «روز استقلال» به صورت هم زمان و پی در پی فیلم‌برداری خواهد شد، تا هزینه‌های تولید آن پائین بیاید. نسخه اصلی فیلم در سال 1996 به روی پرده سینماها رفت و 306 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار