امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19052
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 121
«مهدی خانبان‌پور»، معاون بخش کودک نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

«مهدی خانبان‌پور»، معاون بخش کودک نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص فعالیت‌های این بخش در نمایشگاه امسال گفت: بخش کودک بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با فعالیت‌هایی چون برگزاری ایستگاه «نقاشی»، «خمیربازی»، «بازی‌های رایانه‌ای»، «کاردستی»، «قصه» و برخی فعالیت‌های دیگر تلاش می‌کند فضایی جذاب و دلنشین برای کودکان ایجاد کند.

استعداد‌یابی حافظان قرآن کودک در نمایشگاه قرآن

وی از استعدادیابی کودکان بین 5 تا 7 سال در رشته حفظ قرآن خبر داد و گفت: امسال مانند سال گذشته با استعدادیابی کودکان 5 تا 7 سال در رشته حفظ قرآن تلاش می‌کنیم افراد مستعد را شناسایی کنیم، همچنین سال گذشته حدود یک‌هزار کودک مستعد در نمایشگاه قرآن شناسایی و به معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد معرفی شدند.

خانبان‌پور از برگزاری کارگاه قصه و نقاشی قرآنی توسط «مهدی اکبری» خبر داد و گفت: امسال کارگاه قصه و نقاشی قرآنی توسط «مهدی اکبری» برگزار می‌شود به این صورت که وی ابتدا یک قصه قرآنی را برای کودکان بیان و سپس همان قصه را به تصویر می‌کشد.

حضور «عمو فیضی» در بخش کودک نمایشگاه قرآن

معاون بخش کودک نمایشگاه قرآن از برگزاری کارگاه نقاشی و کاردستی توسط آقای فیضی معروف به «عمو فیضی» خبر داد و گفت: کارگاه آموزش کاردستی، نقاشی و خمیربازی هر شب توسط آقای فیضی برگزار می‌شود و در پایان به نفرات برتر هدایایی تقدیم خواهد شد.

هر شب دو نمایش عروسکی برای کودکان برگزار می‌شود

وی از برگزاری دو سانس نمایش عروسکی در بخش کودک در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: امسال در بخش کودک هر شب دو سانس نمایش عروسکی برگزار می‌کنیم که یکی قبل از افطار و دیگری حدود ساعت 22 برگزار می‌شود.

شبی با قرآن به همراه اهدای جوایز به کودکان

خانبان‌پور از برگزاری برنامه شبی با قرآن با حضور یکی از حافظان قرآن کریم خبر داد و گفت: هر شب پس از اذان مغرب، برنامه شبی با قرآن با حضور یکی از حفاظ ممتاز و بین‌المللی برگزار می‌شود که در آن سؤالاتی مطرح و به برخی از کودکان جوایزی اهداء می‌شود.

وی در خصوص غرفه‌های بازی بخش کودک امسال گفت: در نمایشگاه امسال، هر شب پس از محفل «شبی با قرآن»، غرفه بازی فعال است و بازی «خوبی و بدی» به بچه‌ها ارائه می‌شود، همچنین امسال یک بازی با عنوان «جورچین» به فعالیت‌های بخش اضافه شده که طی آن بچه‌ها باید تصاویر قرآنی را کامل کنند و جایزه بگیرند.

وی در پایان از برگزاری کارگاه‌های مشاوره برای کودکان و اولیا خبر داد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار