امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19053
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شفق نیوز، پارلمان منطقه کرستان عراق در نشستی جنجالی تمدید ریاست مسعود بارزانی برای دو سال دیگر در این منطقه را تصویب ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شفق نیوز، پارلمان منطقه کرستان عراق در نشستی جنجالی تمدید ریاست مسعود بارزانی برای دو سال دیگر در این منطقه را تصویب کرد.

بر اساس این گزارش از آنجائیکه دو حزب اصلی اتحادیه میهنی کردستان عراق و حزب دموکراتیک کردستان اکثریت پارلمان 111 کرسی کردستان عراق را در اختیار دارند، موفق شدند این مصوبه را به تصویب برسانند.

این مصوبه در حالی به تصویب رسید که سه حزب مخالف دیگر شامل حزب تغییر و اتحادیه اسلامی و جماعت اسلامی با این انتصاب مخالف بودند.

به این ترتیب مسعود بارزانی تا سال 2015 منصب ریاست خود را بر منطقه کردستان عراق تمدید کرد.

بررسی پیشنهاد تمدید ریاست مسعود بارزانی بر منطقه کردستان عراق به مدت دو سال در پارلمان این کشور به هرج و مرج کشیده شد و نمایندگان در این نشست به زد و خورد پرداختند.

یک منبع که خواستار عدم افشای نام خود شد، به شفق نیوز گفت که این نشست با اقدام تعدادی از فراکسیون های مخالف به درگیری و داد و فریاد کشیده شد.

در این راستا یکی از اعضای جنبش تغییر بطری آب را به سمت مانیتور بزرگ داخل سالن پرتاب کرد و آن را شکست و تعدادی از میکروفون‌های موجود در سالن نیز را نیز از جا کنده و آن‌ها را شکست.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها