امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19058
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 97
«علی‌اکبر حنیفی» داور مسابقات قرآن و مدرس هنر تلاوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی فارس با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکل جامعه قرآنی ...

«علی‌اکبر حنیفی» داور مسابقات قرآن و مدرس هنر تلاوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی فارس با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکل جامعه قرآنی فقدان مدیریت واحد و همچنین نبود نظارت بر فعالیت‌های قرآنی است، گفت: تمامی تبعیض‌ها در خصوص تقسیم بودجه‌های قرآنی و موازی‌کاری‌های سازمان‌ها، به دلیل نداشتن مرکزی واحد برای نظارت بر عملکرد فعالیت‌های قرآنی است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های قرآنی سازمان‌ها سنتی و قدیمی است که با برنامه‌ریزی باید آن‌ها را با پیشرفت‌های روز مطابقت داد، افزود: برای جلوگیری از هدر رفتن بودجه‌ باید نهادی مشخص برای نظارت بر عملکرد سازمان‌ها و فعالیت‌های قرآنی ایجاد شود تا با تقسیم عادلانه بودجه، سازمان‌ها بتوانند طوری سیاست‌گذاری کنند که نه تنها بر افکار و عملکرد افرادی خاص، بلکه باعث ارتقای فرهنگ قرآنی در جامعه شوند.

این قاری قرآن کریم تصریح کرد: همانطور که وزارت بهداشت مسئول تمامی فعالیت‌های بهداشتی و درمانی و همچنین نظارت بر عملکرد پزشکان است، دولتمردان باید با تشکیل سازمان و نهادی بر فعالیت‌های قرآنی و همچنین چگونگی استفاده از بودجه‌ها نظارت داشته باشند و جلوی تخلفات افراد خاطی را بگیرند.

حنیفی ادامه داد: برای ساماندهی و مدیریت موفق در فعالیت‌های قرآنی، نیازمند تشکیل سازمان و داشتن مسئولی واحد هستیم که امیدواریم در دولت آینده با تشکیل این سازمان، گامی رو به جلو در راستای بهبود بخشیدن به فعالیت‌های قرآنی برداریم.
انتهای پیام/م.خ
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها