امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1906
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، جمشید سبزکار مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ارسال نامه‌ای به امیر حمزه مالمیر مدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، جمشید سبزکار مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ارسال نامه‌ای به امیر حمزه مالمیر مدیر نظارت بر ناشران بورس اوراق بهادار، بر عدم تاثیر افزایش قیمت خوراک‌ گازی بر قیمت تمام شده محصولات تاکید کرده است.

در این نامه آمده است: همان گونه که در گزارش وضعیت قراردادهای خوراک مربوط به مجتمع‌های تولیدی شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ تصریح شده و در سیستم کدال نیز اطلاعیه مربوط به آن در شده است.

حدود 97 درصد خوراک مصرفی شرکت‌های تولیدی میعانات گازی و یا مایعات از قبیل گاز طبیعی غنی و NGL و نفتا و سایر مشتقات نفتی است که از پالایشگاه‌ها دریافت می‌‌شود و 3 درصد باقی مانده از گازهای اتان و سایر مشتقات گازی تامین می‌شود.

بنابراین افزایش قیمت خوراک گازی متان و اتان تاثیر چندانی در نرخ تمام شده محصولات شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ نخواهد داشت. ضمن اینکه گاز طبیعی متان به عناوین خوراک در هیچ یک از شرکت‌های بندر امام خمینی ره ،بوعلی ،فارس و برزویه مورد مصرفی ندارد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها