امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19070
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی دبیر پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت، «بابک رضایی» به عنوان دبیر اجرایی پنجمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی دبیر پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت، «بابک رضایی» به عنوان دبیر اجرایی پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت منصوب شد.

بنابر گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی در این حکم از سوی محمد گلریز دبیر پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت خطاب به بابک رضایی آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان دبیر اجرایی پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت منصوب می‌شوید. باشد که با توکل و تمسک به حضرت حق جل‌وعلاءو به کارگیری امکانات و ظرفیت‌های موجود و حسن استفاده از تجارب جشنواره‌های گذشته، در انجام این رخداد اثر بخش موفق و منصور باشید.

بابک رضایی به مدت 6 سال مدیر عامل انجمن موسیقی ایران بوده و دارای سوابقی چون  4دوره مدیر اجرایی جشنواره موسیقی بین‌المللی فجر، یک دوره مدیر اجرایی جشنواره ذکر و ذاکرین و دو دوره مدیر اجرایی جشنواره موسیقی مقاومت را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت 23 لغایت 26 مرداد ماه جاری به دبیر محمد گلریز در تهران و در برخی از شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها