امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19071
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شنیده می‌شود وی یکی از نقش‌های بسیار مهم این فیلم را بازی می‌کند و هنوز معلوم نیست وی جایگزین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شنیده می‌شود وی یکی از نقش‌های بسیار مهم این فیلم را بازی می‌کند و هنوز معلوم نیست وی جایگزین آرنولد شده و یا با وی هم‌بازی خواهد شد.

خبر حضور دواین جانسن در«ترمیناتور5» یک روز پس از آن اعلام می شود که تهیه‌کنندگان فیلم خبر تولید یک سه‌گانه جدید برای این فیلم را دادند و گفتند این تریلوژی به احیای قصه این مجموعه فیلم می‌پردازد.

تهیه کنندگان «ترمیناتور 5» روز 26 ژوئن سال 2015 را به عنوان زمان اکران عمومی آن اعلام کرده‌اند و هیچ توضیحی درباره نوع نقش و کاراکتر جانسن (معروف به راک) در آن نداده‌اند.

کمپانی پارامونت «ترمیناتور» جدید را با همکاری دو شرکت مستقل فیلم‌سازی اسکای دانس پروداکشن و آناپورنا پیکچرز تهیه می‌کند.

مسئولان این کمپانی اعلام خبرهای تازه درباره این فیلم پر سر و صدای خود ، خبر از احیای قصه و ماجراجویی‌های این مجموعه فیلم داده‌اند.

تا قبل از این، اعلام نشده بود که «ترمیناتور» جدید به احیای قصه قسمت‌های قبلی آن می‌پردازد و از حال و هوای تازه‌ای برخوردار خواهد شد.

فیلم‌نامه بزودی وارد مرحله نگارش می‌شود. این فیلم‌نامه را تیم دو نفره لیتا کالوگریدیس («آواتار» و «جزیره شاتر») و پاتریک لوسیر(«رانندگی خشمگین») می نویسند.

هنوز اطلاعی از کم و کیف قصه فیلم‌نامه در دست نیست و کسی نمی‌داند احیای قصه و ماجراجویی‌های آن، به چه شکلی صورت خواهد گرفت.

در عین حال،به صورت رسمی اعلام نشده آرنولد شرارزنگر بازیگر اصلی این مجموعه فیلم خواهد بود و نقش اصلی قسمت تازه را (در هر سه قسمت آن) بازی خواهد کرد.

اولین قسمت موجود فیلم «ترمیناتور» در سال 1984 با بازی آرنولد به روی پرده سینماها رفت. این فیلم صاحب دو قسمت دیگر هم شد و به صورت یک تریلوژی درآمد. این سه‌گانه بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرد.

با آن که در اطلاعیه جدید کمپانی پارامونت اشاره‌ای به نام آرنولد به عنوان بازیگر آن نشده، ولی این بازیگر اواسط ماه ژوئن در گفت‌وگویی رسماً گفت که در قسمت پنجم آن بازی دارد و دوباره نقش قبلی خود را تکرار می‌کند.

کسی نمی‌داند چرا در اطلاعیه کمپانی پارامونت اشاره‌ای به نام آرنولد به عنوان بازیگر فیلم نشده و گمانه‌زنی‌های زیادی در این رابطه صورت گرفته است.

دواین جانسن در سال جدید میلادی فیلم های پرفروش «رنج و گنج»،«جی‌آی‌جو:تلافی» و ششمین قسمت مجموعه فیلم «سریع و آتشی» را روی پرده سینماهای جهان داشته است
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها