امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19076
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 220
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه‌کننده این فیلم است و مسئولان آن مایل بودند دو بازیگر «جانگوی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه‌کننده این فیلم است و مسئولان آن مایل بودند دو بازیگر «جانگوی از بندرسته» را دوباره در یک فیلم سینمایی رودرروی هم قرار دهند.

فیلم جدید دی‌کاپریو و فوکس براساس قصه کتاب اس کریگ زاهلر به همین نام ساخته خواهد شد. این کتاب حال و هوایی دلهره‌آور و جنایت کارانه دارد و هنوز روی پیش‌خوان کتابفروشی‌ها قرار نگرفته است.

نسخه‌ای از این کتاب مدتی قبل در اختیار یکی از مسئولان کمپانی برادران وارنر قرار گرفت و او پس از مطالعه کتاب و مشورت با لیوناردو دی‌کاپریو، تصمیم به خرید امتیار برگردان سینمایی قصه آن گرفت.

به نوشته سایت سینمایی ددلاین، دی‌کاپریو در قصه این فیلم در نقش یک کارگاه سرسخت و وظیفه‌شناس بازی خواهد کرد که از سوی یک آدم ناشناس خبردار می‌شود که همسرش گم شده است.

ابی آدم ناشناس ادعا می‌کند همسر این کارآگاه بدون اطلاع وی و به صورتی مخفیانه در کارهای خلاف شرکت داشته است و گم شدن او هم در ارتباط با همین مسئله است.

کارآگاه دل شکسته تلاش ناموفقی برای پیدا کردن همسرش و کشف حقیقت می‌کند و پس از ناکامی در این امر، به یک شهر کوچک به نام ویکتوری در میسوری فرستاده می‌شود.

او در این محل متوجه خشونت افسار گسیخته عوامل منفی می‌شود و با یک کارگاه بداخلاق و ماجراجو آشنا می‌شود ،که به دلیل ضرب و شتم بی‌رحمانه یک مظنون از کار برکنار شده است.

متحدشدن این دو باعث می‌شود مبارزه تازه‌ای برعلیه خشونت افسارگسیخته و پلیس‌های فاسد به راه بیفتد. اما تلاش‌های این دو کارگاه از سوی عوامل سودجو و قدرت طلب بی‌پاسخ نمی‌ماند. این در حالی است که کاراکتر اصلی قصه فیلم، هنوز جست‌وجو برای یافتن خبری از همسر گم شده اش را رها نکرده است.

کار نگارش فیلم‌نامه اقتباسی«تجارت میانگین در خیابان نورث گانسون» را خود اس کریگ زاهلر نویسنده کتاب انجام خواهد داد و شرکت فیلم‌ سازی دی‌کاپریو به نام آپیان وی‌بانر هم در امر تولید فیلم شرکت دارد.

کارگردان فیلم تا یک ماه دیگر انتخاب و معرفی خواهد شد، در حالی که هنوز زمان انتشار کتاب زاهلر مشخص نیست، کلید فیلم‌برداری این درام دلهره‌آوری جنایت‌کار قرار است برای اواخر فصل تابستان زده شود.

دی‌کاپریو در «جانگوی از بندرسه» نقش یک برده‌دار در دوران قبل از جنگ داخلی آمریکا بازی کرد که رودرروی کاراکتر جیمی فوکس- پرده‌ای سیاه پوست که قصد آزاد کردن همسر برده خود از املاک دی کاپریو را دارد- قرار می گیرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها