امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19079
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۹
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک سردار بهمن کارگر بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک سردار بهمن کارگر بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی از بازدید چهار میلیون نفر در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در فروردین‌ماه امسال خبر داد و گفت: با روی کار آمدن دولت نهم و دهم زمینه حضور زائران در مناطق جنگی رشد قابل توجهی یافت؛ به طوری که قبل از فعالیت دولت تنها 400 هزار نفر از مناطق جنگی بازدید کرده بودند.

وی  ادامه داد: ستاد مرکزی راهیان نور آمادگی دارد در صورت تأمین امکانات زمینه بازدید زائران بیشتری را از سرزمین‌های نور فراهم سازد.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در بخش دیگری از سخنان خود از راه‌اندازی خبرگزاری دفاع مقدس تا شهریورماه امسال در استان‌های سراسر کشور خبر داد.

کارگر اظهار داشت: این خبرگزاری به منظور انعکاس سریع و دقیق اخبار حوزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تا اول پاییز امسال در سراسر کشور راه‌اندازی خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: پوشش اخبار و گزارش‌های حوزه دفاع مقدس و تعامل با رسانه‌ها از وظایف این خبرگزاری است که فعالان رسانه‌ای و خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت می‌توانند در این حوزه به فعالیت بپردازند.
انتهای پیام/87012/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار