امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19081
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از اعضای اصلی و علی‌البدل چهارمین دوره شورای شهر تهران و اعضای ستاد اصلاح‌طلبان عصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از اعضای اصلی و علی‌البدل چهارمین دوره شورای شهر تهران و اعضای ستاد اصلاح‌طلبان عصر امروز با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار با تبریک مجدد به ملت که نجیبانه در انتخابات شرکت کردند، گفت: فضای سالم انتخاباتی زبان دشمنان را بست که به استناد بعضی عملکردهای منفی با لحن طلبکارانه از دموکراسی صحبت می‌کردند.

وی با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: بیش از 35 سال است که آقای روحانی را می‌شناسم و مردم کسی را انتخاب کرده‌اند که همیشه با اصول ثابت رفتار می‌کند.

هاشمی رفسنجانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سالها مهجوری ایران در فضای تعاملات سیاسی و اقتصادی جهان متذکر شد: شاهدیم که آن فضای منفی رو به اصلاح می‌رود و الآن وظیفه دولت و همه مسئولان است که برای ارتقای جایگاه ایران در جهان تلاش کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امتیاز ویژه ایرانیان حضور علمی فرزندان آنها در بسیاری از نقاط جهان است که مطمئناً اگر فضای برای کار و سرمایه‌گذاری مناسب شود، با عشق به ایران خدمت می‌کنند.

هاشمی رفسنجانی در ادامه سخنانش شوراهای اسلامی را یک نهاد اجتماعی خواند و افزود: تهران پیشانی ایران و اعضای شورای شهر هم وظیفه شهری و هم وظیفه ملی دارند تا مردم احساس رضایت کنند و چهره ایران در نگاه مهمانان خارجی همراه با پیشرفت و توسعه باشد.

وی خاطرات تندروی دوره اول شورای شهر تهران را برای مردم تلخ خواهند و ادامه داد: باید در تعامل سازنده و معقول با جناح‌ها و بدور از جار و جنجال به اولویت‌بندی فرهنگی، اخلاقی، رفاهی و عمرانی بپردازید تا آلودگی‌های اجتماعی و تهدید کننده استحکام خانواده‌ها را از زندگی مردم دور سازیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تأکید کرد: اگرچه اعضای منتخب شورای شهر از چهره‌های سیاسی هستند اما باید بیشتر با حس اجتماعی کار کنند و به حل مسائلی بپردازند که مردم روزانه در زندگی خود با آنها ارتباط دارند. 

به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام محسن رهامی عضو ستاد اصلاح‌طلبان شورای شهر و احمد مسجد جامعی منتخب مردم تهران در این شورا به بیان دیدگاه‌های خود و ارائه گزارش از برنامه‌های انتخاباتی و فعالیت‌های آینده پرداختند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها