امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1909
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 247
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خانم هرانوش هاکوپیان، وزیر دیاسیورای ارمنستان که مسئول رسیدگی به امور ارامنه در کل جهان است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خانم هرانوش هاکوپیان، وزیر دیاسیورای ارمنستان که مسئول رسیدگی به امور ارامنه در کل جهان است عصر جمعه با سیدمحمد حسینی دیدار و خواهان دریافت فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی ایران برای پخش در تلویزیون دولتی و شبکه‌های خصوصی کشورش شد.

عضو کابینه دولت دهم در این دیدار ارامنه‌ ایران را هموطنانی پرکار، دلسوز، وفادار و ستودنی توصیف کرد و با اشاره به تلاش‌های انجام شده در بازسازی و مرمت کلیساهای ایران و نیز ثبت جهانی برخی از آنها مانند قره‌کلیسا، خواهان همکاری ارمنستان در ثبت جهانی مسجد کبود ایروان شد.

در این دیدار خانم هاکوپیان ضمن تشکر از تشریک مساعی جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد که بعد از دعوت از کارشناسان میراث فرهنگی دو کشور، تلاشهای لازم برای ثبت مسجد کبود در فهرست میراث جهانی یونسکو انجام خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنجشنبه در راس یک هیئت عالی‌رتبه فرهنگی، بنا به دعوت رسمی وزیر فرهنگ ارمنستان و در پاسخ به دیدار وی از تهران وارد ایروان شد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها