امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19094
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۶
تعداد بازدید: 84
هادی عقیلی عقیلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ارتباط با خبری منتشر شده از وی روی برخی از سایت های ...

هادی عقیلی عقیلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ارتباط با خبری منتشر شده از وی روی برخی از سایت های خبری مبنی بر اینکه وی در یک محفل خصوصی علیه مهدی رحمتی صحبت کرده و مدعی شده دور شدن وی از تیم ملی تقصیر رحمتی است اظهار داشت: وقتی امروز صبح به من خبر دادند که چنین خبری روی سایت های ایرانی منتشر شده تعجب کردم و از این تاسف خوردم که چطور وقتی من در اسلوونی در حال تمرینات بدنسازی و آماده سازی هستم برایم چنین حاشیه ای درست می کنند.
وی افزود: قضیه کنار رفتن من از تیم ملی با مهدی رحمتی کاملا فرق می کرد و ما دو نفر برای بازگشت به تیم ملی به هم نیازی نداشتیم. من خودم نامه فدراسیون را امضا نکردم و این مسئله هیچ ربطی به رحمتی نداشته است. رحمتی و من هر دو عاقل و بالغ هستیم  و هر یک می توانیم برای خود تصمیم بگیریم و نیازی نیست که منتظر توصیه هم باشیم. مگر من با توصیه رحمتی از تیم ملی خارج شدم که به توصیه او بخواهم مقدمات بازگشتم به تیم ملی را فراهم کنم؟
عقیلی تاکید کرد: من از آنهایی که می خواهند هنوز لیگ شروع نشده حاشیه سازی کنند می خواهم دست از سر من و رحمتی بردارند. من نه با رحمتی و نه با هیچ کس دیگری مشکلی ندارم واکنون بازیکن تیم ملی نیستم که چنین مواردی را مطرح می شود. می خواهم بدون حاشیه تمام تمرکزم روی فوتبال باشد و به همه حاشیه سازها می گویم که به فکر خراب کردن میانه من و رحمتی نباشند. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها