امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19110
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان در پاسخ به اظهارات وزیرخارجه بحرین در پایان نشست مطبوعاتی مشترک کشورهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان در پاسخ به اظهارات وزیرخارجه بحرین در پایان نشست مطبوعاتی مشترک کشورهای خلیج فارس و اتحادیه اروپا گفت: امروز مدل جدیدی از جنگ متحدان آمریکا علیه سوریه درجریان است، دشمنان محور مقاومت ،مردم  مقاوم سوریه را هدف کینه خود در محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی قرار داده اند.

وی پیروزی های اخیر سوریه علیه تروریسم و تکفیری ها را نتیجه تلاش و مجاهدت  ارتش و  نیروهای مردمی سوریه دانست و با حمایت از مردم سوریه اظهار داشت که گزینه جنگ و تسلیح تروریستی راه بجایی نخواهد برد و جمهوری اسلامی ایران  از مردم فهیم سوریه و اصلاحات رئیس جمهور بشار اسد حمایت می نماید و هرگونه دخالت خارجی در امور سوریه را محکوم می‌کند. 

امیرعبداللهیان با انتقاد از کاربرد گازهای کشنده شیمیایی علیه مردم بحرین گفت: ضروری است مقامات بحرین بجای پرداختن به اتهاماتی واهی علیه جمهوری اسلامی ایران و سوریه، توجه خود را معطوف به راهکار سیاسی حل بحران در داخل بحرین کنند.

معاون عربی و افریقای وزارت خارجه با اشاره به اینکه بحرین در انجام اصلاحات جزو پیشگامان در منطقه بوده است، نسبت به اقدامات شتابزده این کشور علیه سوریه و اقدامات نسنجیده در قبال حزب الله هشدار داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها