امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19154
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 94
محمد علی‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به کره جنوبی درباره رقابت‌های ملی‌پوشان در بازی‌های داخل سالن گفت: تیم‌های ما خوب بودند و از ...

محمد علی‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به کره جنوبی درباره رقابت‌های ملی‌پوشان در بازی‌های داخل سالن گفت: تیم‌های ما خوب بودند و از عملکردشان راضی هستیم، امیدواریم تا پایان هم همینطور پیش بروند. فوتسال و کبدی خوب بودند و در رشته‌های دیگر مشکلی نداشتیم.

وی درباره اظهارات شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا مبنی بر برگزار نشدن انتخابات فدراسیون‌ها و کمیته در ایران اظهار داشت: آنها در مراکز تصمیم‌گیری جهانی قرار دارند. ما هر دو دلمان می‌خواهد مقررات را رعایت کنیم تا ورزش دچار مشکل نشود. توصیه‌ام به وزارت این است با تدبیر و منطق و خونسردی رفتار کنند و نباید رفتار انفعالی داشته باشیم. در این شرایط خاص سیاسی که مسئولان عوض می‌شوند و احتمالا با حضور رئیس‌جمهور جدید مسئولان ورزشی کشور تغییر خواهد کرد، نباید مجامع را با حاشیه تحویل آیندگان دهیم. بهتر است با گفت‌وگو مسائل را حل کنیم و بعد درباره برگزاری انتخابات صحبت کنیم.

وی ادامه داد:‌ اساسنامه تصویب شده و مشکلی نداریم در بعضی جاها ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و بحث مقررات جهانی مطرح است. امیدوارم به این موضوع توجه شده و بدون هیچ مشکلی انتخابات برگزار شود.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی بر اینکه وزیر اعلام کرده است از برگزاری انتخابات حمایت می‌کند و اگر انتخابات فدراسیون کشتی برگزار شود آیا شما نماینده‌ای خواهید داشت، تصریح کرد: وزیر است و تصمیم می‌گیرد. امیدوارم مشکلی ایجاد نکند اما با توجه به اینکه کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرده ما حق برگزاری انتخابات را نداریم بنابراین در مجامع به هیچ عنوان نماینده‌ای معرفی نخواهیم کرد.

علی‌آبادی درباره نامزدی‌اش برای ریاست کمیته ملی المپیک عنوان کرد: حضورم به اعضای مجمع مرتبط است. اگر آنها احساس کردند علی‌آبادی توانایی و ارتباطاتی دارد که می‌تواند کمک کند،‌ مفید باشد و سطح ورزش را بالاتر ببرد ممکن است حضور پیدا کنم اما اگر دیدم تمایلی نیست تصمیم دیگری خواهم گرفت.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها