امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19158
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با حضور هیئت ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با حضور هیئت داوران،‌کاریکاتوریست‌های شرکت‌ کننده و نمایندگان سفارت‌های چند کشور خارجی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.

برگزیدگان این دوسالانه در بخش های کارتون موضوعی خرافه پرستی، کمیک استریپ با موضوع موقعیت دشوار، کاریکاتور چهره، طراحی کاراکتر گربه ایرانی و کاریکاتور با موضوع آزاد معرفی شدند و جوایز برگزیدگان با حضور کامبیز درم بخش، جواد علیزاده، جمال رحمتی، علی جهانشاهی، محمدرضا دوست محمدی، سید مسعود شجاعی طباطبایی، بهمن عبدی و داوود شهیدی اهدا شد.

در بخش کاریکاتور با موضوع آزاد سعید فرهنگیان(ایران)، لسلی ریکاردی(اروگوئه) و امیرحسین سازور(ایران) اول تا سوم شدند و تندیس دوسالانه و به ترتیب جایزه 2000، 1500 و 1000 دلاری دریافت کردند.
 
جوایز اول تا سوم بخش کمیک استریپ با موضوع موقعیت دشوار به مهدی علی بیگی(ایران)، ولادیم کونو پلیانسکی(روسیه) و احمت ایکانات(ترکیه) اهدا شد.
 
در بخش کاریکاتور با موضوع آزاد جایزه اول تا سوم به مهدی علی بیگی(ایران)، کارلوس هیرزوئلو(کوبا) و پابلو لوپز(اروگوئه) رسید.
 
تورسیوس(اسپانیا)، ابوالفضل بهرامی(ایران) و سعید فرهنگیان(ایران) جایزه اول تا سوم بخش طراحی کاراکتر گربه ایرانی را دریافت کردند.
 
در بخش کارتون با موضوع خرافه پرستی جایزه اول تا سوم به پاول کوژینسکی(لهستان)، بهرام ارجمندنیا(ایران) و سعید صادقی(ایران) اهدا شد.

انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها