امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19165
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 103
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «شیکاگوتریبیون»، پلیس شیکاگو اعلام کرد که یک پسر 2 ساله به همراه یک زن 26 ساله در یک حادثه تیراندازی که ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «شیکاگوتریبیون»، پلیس شیکاگو اعلام کرد که یک پسر 2 ساله به همراه یک زن 26 ساله در یک حادثه تیراندازی که اواخر شب گذشته به وقت محلی در بخش جنوبی شیکاگو رخ داد، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، این تیراندازی درست دقایقی قبل از ساعت 18:00 به وقت محلی رخ داد و یک زن 26 ساله از ناحیه بازو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان «هالی کراس» منتقل شد و این در حالی است که کودک 2 ساله از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان «مونت سینا»منتقل شد که البته وضعیت جسمانی آنها ثابت است.

اوایل روز یکشنبه نیز یک مرد 24 ساله در ساعت 15:20 در شیکاگو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در همان صحنه جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز همان صبح روز گذشته در تیراندازی در همسایگی پارک «مورگان» شیکاگو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد.

طبق اطلاعات اولیه، قربانی این حادثه در داخل یک خودرو بود و سپس یک وسیله نقلیه دیگر از خودروی وی سبقت گرفت و شروع به تیراندازی کرد و یک گلوله به شانه فرد قربانی برخورد کرد و او زخمی شد.

هنوز هیچ فردی در رابطه با تیراندازی‌های صورت گرفته دستگیر نشده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به حوادث مرتبط با تیراندازی می‌انجامد که تعداد زیادی در این حوادث کشته می‌شوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها