امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19173
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 72
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به احتمال استقرار رئیس‌ جمهور منتخب در ساختمان مجلس قدیم به روال گذشته، اظهار داشت: اتفاقاً خود آقای روحانی از مجلس چنین درخواستی داشت.

وی افزود: آنطور که با آقای لاریجانی نیز در این باره صحبت شده، قرار شد زمینه‌ای فراهم شود تا زمان آغاز به‌ کار دولت جدید، آقای روحانی در مجلس قدیم مستقر و ملاقات‌ها و دیدارهایش در آنجا انجام شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هم‌اکنون مراحل آماده‌سازی مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب به اتمام رسیده و این ساختمان برای استقرار آقای روحانی آماده است اما استقرار ایشان در این محل به نظر خودشان بستگی دارد.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از مجلس قدیم در اختیار شورای نگهبان قرار دارد و شرایط برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب در بخشی از این محل که آزاد است، فراهم شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها