امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19188
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 118
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 18:50 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 18:50 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه اتوبوس ولوو با یک‌دستگاه سواری پیکان در کیلومتر 10 جاده سقز به دیواندره در استان کردستان، یک نفر جان خود را از دست داد و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده اتوبوس ولوو اعلام کردند.

وی در ادامه افزود: همچنین در ساعت 18 روز گذشته بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری زانتیا با 4 نفر عابر پیاده در کیلومتر 5 جاده فرعی سیدحسن در استان فارس، 2 نفر از عابرین پیاده جان خود را از دست دادند و 2 نفر دیگر از آن‌ها مجروح شدند؛ کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری زانتیا اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در خصوص حادثه دیگری گفت: ساعت 22 شب گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه موتورسیکلت با یک‌دستگاه وانت نیسان در کیلومتر 8 کمربندی اهر مشکین شهر در استان آذربایجان شرقی 3 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را حرکت در خلاف جهت از جانب راکب موتورسیکلت اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: با بررسی تصادفات روز گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 33.1 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 20.1 درصد، انحراف به چپ 10.8 درصد، عدم رعایت حق تقدم 9.4 درصد و خستگی و خواب آلودگی 7.2 درصد بوده است، همچنین 40 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 6 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار