امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1919
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 431
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مایکل روکر که تا قبل از این بازیگر مطرحی نبوده،در قصه این اکشن کمیک استریپی پرخرج، در نقش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مایکل روکر که تا قبل از این بازیگر مطرحی نبوده،در قصه این اکشن کمیک استریپی پرخرج، در نقش کاراکتر یوندا ظاهر خواهد شد.

این بازیگر روز قبل به صورت رسمی قرارداد بازی در «نگهبانان کهکشان» را امضا کرد. معلوم نیست او برای بازی در این فیلم چقدر دستمزد می‌گیرد.

مایکل روکر از دو ماه قبل که شایعه حضورش در این فیلم مطرح شد، چندین مصاحبه مختلف با رسانه‌های گروهی انجام داد و گفت دوست دارد که در نقش کاراکتر راکت راکون این فیلم بازی کند.

شرکت فیلم‌سازی مارول که مالک اصلی قصه کمیک استریپی «نگهبانان کهکشان» است ،هنوز بازیگر نقش راکت راکون را انتخاب نکرده است.

اما منابع نزدیک به این شرکت فیلم‌سازی می‌گویند با انتخاب روکر برای بازی در نقش یوندا، او دیگر نمی‌تواند به فکر بازی در نقش راکت راکون باشد.

کاراکتر یوندا اولین بار در سال 1969 در یکی از قصه‌های ابرقهرمانانه و مصور شرکت مارول به نام «سوپر قهرمانان» ظاهر شد.

وی یکی از رزمندگان قبیله زاتوآن است که از سوی روسای این قبیله طرد می‌شود و بزودی به جمع ابرقهرمانان گروه نگهبانان کهکشان می‌پیوندد.

قصه فیلم در قرن بیست و نه اتفاق می‌افتد و درباره چند ابرقهرمان پرقدرت است که در دل کهکشان زندگی می‌کنند و ماموریت دارند تا از زمین و دیگر کرات آسمانی، در برابر خطرات مختلف محافظت کنند.

البته کاراکتر یوندا هیچ یک از توانایی‌ها و خصیصه‌های یک ابرانسان را ندارد و نمی‌توان به او لقب یک ابرقهرمان را داد.

با این حال، وی یک شکارچی بسیار ماهر و ورزیده است که با تیر و کمان خود کارهای عجیب و غریبی می‌کند و از یک حس ششم مرموز برخوردار است. این کاراکتر یکی از موسسان اصلی و اولیه گروه نگهبانان کهکشان به حساب می‌آید.

مایکل روکر به جمع کریس‌ پرات (در نقش پیتر گوئیل)،دیو باتیستا (در نقش دراکس ویرانگر) و زویی سالدانا ( در نقش گامورا) می‌پیوندد. آنها کاراکترهای ابرقهرمان قصه فیلم هستند.

جیمز گان «نگهبانان کهکشان» را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی خواهد کرد. هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری فیلم تعیین نشده است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها