امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۲۱:۱۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 192
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 476
اللهیار ملک‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود درباره نشست عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: در این جلسه طرح ...

اللهیار ملک‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود درباره نشست عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: در این جلسه طرح جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از سازمان ثبت اسناد و املاک وصول شد.اللهیار ملک‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود درباره نشست عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: در این جلسه طرح جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از سازمان ثبت اسناد و املاک وصول شد.

وی تصریح کرد: این طرح بر اساس آئین نامه از سوی هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون حقوقی و قضایی ارجاع شد تا ظرف دو هفته اطلاعات مورد نیاز را از سازمان مذکور اخذ کند.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس متذکر شد: اگر پاسخ سازمان ثبت اسناد و املاک به تقاضای نمایندگان قانع‌کننده نباشد، با موافقت نمایندگان در صحن علنی تحقیق و تفحص از آن سازمان در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

سازمان «ثبت اسناد و املاک» کشور از دستگاه‌های زیر مجموعه قوه قضائیه است که بودجه آن در لایحه پیشنهادی دولت برای سال جاری با 23.2 درصد، بیشترین کاهش را داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها