امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1920
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 460
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مسئولان این شرکت فیلم‌سازی عقیده دارند فیلم تاریخی جدید آن‌ها یکی از مطرح‌ترین محصولات سینمایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مسئولان این شرکت فیلم‌سازی عقیده دارند فیلم تاریخی جدید آن‌ها یکی از مطرح‌ترین محصولات سینمایی سال 2013 خواهد بود.

این درام تاریخی که یک قصه دلدادگی غیرمتعارف را در دل خود تعریف می‌کند، توسط فدور باندارچوک (پسر سرگئی باندارچوک فیلم ساز کلاسیک روسی) کارگردانی شده است.

فیلم‌نامه «استالینگراد» را تیم دونفره ایلیا تیلیکن و سرگئی سنیزکان براساس رخدادهای واقعی دوران جنگ جهانی دوم نوشته‌اند.اما فدور باندارچوک می‌گوید فیلم درام جنگی او تفاوت‌های زیادی با فیلم‌های جنگی مشابه درباره نبرد تاریخی استالینگراد دارد.

قصه فیلم در زمانی اتفاق می‌افتد که جنگ خونینی در شهر استالینگراد بین نیروهای ارتش سرخ شوروی و ارتش متجاوز آلمان هیتلری ادامه دارد. 

در دل این جنگ خونین حماسی، قصه فیلم به شرح دلدادگی بین یک سرباز معمولی ارتش شوروی با یکی از اهالی بومی منطقه می‌پردازد.

از این رو، منتقدان سینمایی می‌گویند باندارچوک برای تعریف قصه فیلم خود سراغ همان شیوه‌ای رفته که جیمز کامرون در فیلم «تایتانیک» خود مورد استفاده قرار داد.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما در روسیه می‌گویند «استالینگراد» هر‌زمانی که به روی پرده سینماها برود ،تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال سینمای این کشور خواهد شد.

صنعت سینمای روسیه طی دهه‌های گذشته، بارها قصه جنگ حماسی سال 1942 استالینگراد راتبدیل به فیلم‌های مختلف سینمایی کرده است. 

اما منابع نزدیک به «استالینگراد» می‌گویند این فیلم یک سر و گردن بالاتر از تمام آنهاست و عموم مردم روسیه (با هر دیدگاه و نگرش سیاسی که داشته باشند) آن را به عنوان یک اثر برتر سینمای روسیه تائید خواهند کرد.

توماس کرشمان بازیگر جوان سینمای آلمان (که متولد آلمان شرقی است)نقش اصلی «استالینگراد» را بازی کرده است و گروهی از بازیگران مطرح سینمای روسیه در نقش‌های دیگر آن ظاهر شده‌اند.این فیلم با هزینه تولید بالای 30 میلیون دلاری تهیه شده است.چنین رقمی برای یک محصول سینمای روسیه رقم کلانی به حساب می آید.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها