امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19203
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیتر برگ که  در کارنامه‌اش فیلم‌های «کشتی جنگی»، «هنکوک» و «قلمرو» را دارد، برای کارگردانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیتر برگ که  در کارنامه‌اش فیلم‌های «کشتی جنگی»، «هنکوک» و «قلمرو» را دارد، برای کارگردانی فیلم تازه والبرگ انتخاب شده است.

کتاب «دسپرادوی آمریکایی» در سال 2011 منتشر شد و خیلی سریع مورد توجه منتقدان ادبی و جماعت کتاب خوان قرار گرفت و وارد فهرست کتاب های پرفروش شد.

قصه این کتاب در سال 2008 اتفاق می‌افتد. در آن زمان ایوان رایت روزنامه‌نگار فعال که برای کتاب پرفروش تازه‌اش «نسل کشتار» مورد تحسین قرار گرفته بود، یک سلسله گفت‌وگو با جان رابرتز جنایت‌کار سرشناس را آغاز می‌کند.

رابرتز ستاره اصلی مستند موفق «گاو چران‌های کوکائین» بود و گفت‌وگوی او با ایوان رایت حدود سه سال طول کشید. در دوران همین گفت‌وگوها بود که رایت متوجه می‌شود رابرتز موجودی بیشتر و فراتر از آن چیزی است که احساس می‌شود.

رایت کشف می‌کند رابرتز در دهه هشتاد میلادی یک کارتل بزرگ مواد مخدر به راه انداخت و فعالیت‌هایش بسیار بیشتر از یک پخش کننده عمده مواد مخدر بود.

به زودی مشخص می‌شود در تاریخ معاصر آمریکا هیچ کس بیشتر از رابرتز قانون شکنی نکرده و در فعالیت‌های غیرقانونی و خلاف کارانه دست نداشته است.

این در حالی است که رابرتز به شدت مراقب و محافظ پسرش بود و تمام تلاش خود را به خرج داد تا وی مسیر خلاف پدرش را نرود و زندگی آرام و ساده‌ای داشته باشد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، رسانه‌های گروهی به رابرتز لقب «دسپرادوی آمریکایی» را داده‌ بودند و ایوان رایت هم نام کتاب خود را از این نام وام گرفت.

کمپانی پارامونت «دسپرادوی آمریکایی» را با همکاری والبرگ تهیه می‌کند. کلید فیلم‌برداری این درام جنایت‌کارانه و شرح حال گونه اوایل سال 2014 زده می‌شود.

فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را ویلیام موناهان می‌‌نویسد. وی که تا به حال دوبار اسکار بهترین فیلم‌نامه را گرفته، در کارنامه‌اش فیلم‌های «بدنه دروغ‌ها»، «رفتگان» و قسمت دوم «سین سیتی/ شهر تاریک» را دارد.

گفته می‌شود مارک والبرگ نقش اصلی فیلم یعنی جان رابرتز را بازی خواهد کرد، اما این خبر از سوی مسئولان کمپانی پارامونت تأیید نشده است.

والبرگ و پیتربرگ به تازگی در درام جنگی «تنها بازمانده» که اختصاص به جنگ افغانستان دارد، با یکدیگر همکاری کردند.فیلم‌نامه اقتباسی این فیلم هم برگرفته از قصه کتاب پرخواننده و شرح حال‌ گونه مارکوس لوترل سرباز نیروی دریایی آمریکا به همین نام است.

«تنها بازمانده» برای فوریه سال 2014 به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار