امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19226
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 64
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کنکور 92 ...

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کنکور 92 در 358 شهرستان کشور و 14 کشور خارجی با نظم و کیفیت مطلوب و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: پس از برگزاری آزمون تمام پاسخنامه‌ها به صورت لاک و مهر و پلمب شده با حفاظت کامل به سازمان منتقل و کار قرائت پاسخنامه‌های مذکور به صورت قرنطینه و دستگاه علامت‌خوان آغاز شده است.

توکلی با اشاره به قرائت پاسخنامه‌ها با رعایت تمام مقررات و قوانین، خاطرنشان کرد: در قرنطینه هر پاسخنامه توسط دو دستگاه علامت‌خوان به طور مجزا و جداگانه قرائت می‌شود و نتایج حاصل از قرائت پاسخنامه‌ها توسط دستگاه‌های علامت‌خوان مذکور مطابقت داده می‌شود تا از صحت قرائت اطمینان حاصل شود.

وی در ادامه تصریح کرد: پاسخنامه‌ها به صورت تصادفی نیز به طور موردی بررسی می‌شود تا از صحت قرائت اطمینان صد در صدی حاصل شود.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور افزود: بدیهی است پس از مرحله قرائت پاسخنامه‌ها اجرای سایر مراحل اجرایی کار شامل تصحیح اوراق، محاسبه نمرات خام، نمرات تراز و دیگر محاسبات لازم و نهایتا تعیین نمرات کل در هر یک از زیرگروه‌های آزمایشی و دیگر اقدامات انجام می‌شود.

توکلی در پایان تاکید کرد: نتیجه اولیه آزمون بعد از اجرای تمام مراحل فوق به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه در روز شنبه 12 مرداد ماه برای اطلاع داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها